KONST / Litografier / Färglitografi 7562402
nr 756 2402
Lars Holm
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Lars Holm (f. 1956), 273 / 275, signerad -86, bladets mått: 60x78
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
måndag 30 april 2012
kl 17:53:10
Lars Holm
Läs mer om Lars Holm